Onze mensen
GO! KLA kan rekenen op een gedreven directie, een ondersteunend secretariaat, een betrokken leerlingbegeleiding en een fantastisch leerkrachtenteam. Heb je een vraag? Wij horen het graag!
De directie
Het secretariaat
Vanessa Pintens
Schooladministratie - verantwoordelijke smartschool
Onze leerkrachten
Joris Bastiaensen
Cultuurwetenschappen - Economie
Michael Bellens
Aardrijkskunde - STEM - Techniek
Nena Bemindt
Wiskunde - Economie
Piet Bladt
Chemie - Fysica - STEM
Johan Blondé
Techniek
Cathy Boks
Frans
Glenn Bosmans
Nederlands
Jo Brouns
Nederlands
Kathleen Colardyn
Nederlands
Arne De Cock
Geschiedenis
Frank De Ploey
Latijn
Dirk De Vogel
Gedragswetenschappen - Filosofie
Leen De Voght
Engels - Nederlands
Tom De Winne
Economie
Ingrid De Wit
Grieks - Latijn
Nicky Decoutere
CREA
Servaas Descheemaeker
Wiskunde
Dorien Devriese
Frans - Nederlands
Erik D'haveloose
Nederlands
David Dierckx
L.O. - Sport
Edward Duval
Engels - EFC
Nathalie Gerdon
Nederlands
Ann Gils
Latijn
Verena Granzow
Geschiedenis
Inge Hayen
Humane vakken
Sanaa Hlalem
Frans
Alexia Jacobs
Biologie
Eef Janssens
KGD
Tiffany Kik
Frans
Femke Klerkx
Biologie
Kevin Kuppens
Burgerschap - Geschiedenis
Nathalie Leemans
Frans
Philippe Mairiaux
Wiskunde - Digikunde
Deborah Marelus
ISR
Stefaan Martens
Latijn
Alexandra Masero Santana
KGD - Economie
Marijke Matheussen
Frans - Nederlands
Sam Matthysen
Aardrijkskunde
Danny Meeusen
Digikunde - STEM - Wiskunde
Katrien Michiels
Nederlands
Greetje Michielsen
L.O. - Sport
Kristel Mostien
Duits - Nederlands
Ingrid Peeters
L.O.
Isabel Mombaerts
NCZ - Esthetica
Jeroen Oosters
L.O.
Jeroen Picqueur
Aardrijkskunde - Geschiedenis
Elke Pittoors
Nederlands
Wenche Polavder
Wiskunde
Linden Pu
Engels
Lara Pysson
Engels - CULTuur
Rubi Remeysen
Duits
Marc Reuling
NCZ
Elisabeth Reyniers
Engels
Myriam Riegelhaupt
ISR
Steve Serneels
Latijn - Grieks - beleidsondersteuner
Lesley Segers
Aardrijkskunde - Economie - EFC
Sofie Sfingopoulos
Frans
Mohamed Sidi Habibi
Islamitische godsdienst
Zazi Smit
Natuurwetenschappen - Wetenschappelijk werk
Nick Stroobants
Wiskunde
Iris Struyf
Wiskunde
Sam Theyssens
Wiskunde
Kenny Thys
Infotech - L.O. - STEM - Techniek
Esther Tondeur
Nederlands
Mieke Truyens
Engels
Tim Vrancken
NCZ
Sylvie Van Damme
Engels
Efraïm Van Eijndhoven
NCZ
Karin Van Genegen
Wiskunde
Tim Van Haute
Wiskunde
Christophe Van Hoegaerden
Fysica - Natuurwetenschappen
Johan Van Hoeylandt
Frans
Stijn Van Kessel
Latijn - Grieks - Coördinator eerste graad
Jacqueline Van Moere
Protestantse godsdienst
Lotte Van Olmen
Latijn
Matthias Van Pelt
L.O. - Sport - Wetenschappelijk werk - Wiskunde
Vincent Van Rompay
Frans - Spaans
Xenia Van Rickstal
Chemie
Herman Van Slambrouck
Fysica - STEM
Koen Vanderstuyf
Orthodoxe godsdienst
Eva Vankesbeeck
Geschiedenis - Actua
Elke Vanlangendonck
Frans - Spaans
Alexandra Verbuyst
Wiskunde
Sven Verhoeven
Natuurwetenschappen - Wetenschappelijk werk
Ymke Verschueren
Frans - Expressielabo
Senne Vliegen
Aardrijkskunde
Maarten Vrenken
Engels - Geschiedenis - Geschiedenis (CLIL)
Jonas Witters
Fysica - Natuurwetenschappen - Wetenschappelijk werk - Wiskunde
Leerlingenbegeleiding
Karin de Haan
Leerlingenbegeleiding
Tiffany Kik
Frans - leerlingenbegeleiding
Eva Vankesbeeck
Geschiedenis - leerlingenbegeleiding
Ellen Wouters
Leerlingenbegeleiding
Openingsuren secretariaat:
maandag, dinsdag & donderdag: 7.30 tot 17 uur
woensdag: 7.30 tot 13 uur
vrijdag: 7.30 tot 16 uur